Arkusz samooceny dojrzałości cyfrowej

Dojrzałość cyfrowa to nic innego jak umiejętność skutecznego wykorzystywania technologii cyfrowych. Pozwala ona osiągnąć przewagę nad konkurencją, co ma zdecydowany wpływ na sukcesy odnoszone przez firmę. Zanim zdecydujesz się na usprawnienie niektórych procesów, co umożliwiają standardy GS1, warto dowiedzieć się, z czym dokładnie wiąże się dojrzałość cyfrowa organizacji.

Samoocena dojrzałości cyfrowej

Cyfryzacja firmy to duża szansa na rozwój. Jednak zanim zdecydujesz, jakie narzędzia dla biznesu przydadzą się najbardziej, konieczna jest samoocena dojrzałości cyfrowej w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw. Jak jej dokonać? Na naszej stronie dostępny jest arkusz samooceny dojrzałości cyfrowej. Jego wypełnienie pozwoli zrealizować autodiagnozę Twojej firmy. Nikt inny nie zna jej tak jak Ty, dlatego odpowiedzi na zadane pytania na pewno będą trafione i pozwolą ocenić dojrzałość cyfrową całej organizacji lub wybranego procesu. Po wypełnieniu arkusza samooceny dojrzałości na wskazany przez Ciebie adres e-mail wyślemy certyfikat stanowiący ocenę dojrzałości cyfrowej Twojej firmy. Co więcej, otrzymasz od nas także książkę Pawła Motyla „Świat Schrödingera. Kronika nieprzewidywalnej przyszłości”.

Ocena dojrzałości cyfrowej — co dalej?

Arkusz samooceny dojrzałości cyfrowej to narzędzie dla biznesu, które warto wykorzystać w pierwszej kolejności. Następnym etapem powinna być diagnoza logistyczna. Jej celem jest badanie dojrzałości cyfrowej przedsiębiorstw oraz bieżącego poziomu efektywności działań w ramach poszczególnych obszarów logistyki. Przygotowana diagnoza i jej wyniki będą podstawą wskazania kierunków dalszego rozwoju firmy. Dzięki niej dowiesz się, jakie standardy GS1 wpłyną na rozwój Twojej firmy. Sprawdź także sprawdzone narzędzia i usługi. Właśnie tam znajdziesz propozycje gotowych rozwiązań i dowiesz się, jakie z nich sprawdzą się w przypadku programistów, a jakie usprawnią zarządzanie magazynem.

Akademia Cyfryzacji GS1 Polska to miejsce, dla praktyków cyfrowej transformacji. Jeśli więc uważasz, że dojrzałość cyfrowa Twojej firmy pozwala na wprowadzenie nowych rozwiązań, zachęcamy do skorzystania z narzędzi dla biznesu. Dotacje na cyfryzację firmy pozwalają wprowadzić innowacyjne rozwiązania, jakimi są standardy GS1 nawet mimo ograniczonego budżetu.

Poza korzystaniem z narzędzi dla biznesu, zachęcamy także do zapoznania się z obszerną bazą wiedzy.

Natomiast jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia ekspertów, możesz wziąć udział w jednym z profesjonalnych szkoleń oraz uzyskać Międzynarodowy Certyfikat GS1.

Więcej informacji dostępnych dla zarejestrowanych użytkowników

Zarejestruj się