Diagnoza logistyczna

Diagnoza logistyczna przedsiębiorstwa to pogłębione badanie, z którego warto skorzystać zaraz po wypełnieniu arkusza samooceny dojrzałości cyfrowej. Diagnoza logistyczna pozwala zbadać bieżący poziom efektywności działań, które są realizowane w ramach poszczególnych obszarów logistyki. Wyniki raportu wskażą, jakie standardy GS1 warto wdrożyć i tym samym wesprzeć rozwój firmy.

Diagnoza logistyczna w Twojej firmie

GS1 Polska jest organizacją zarządzającą systemem standardów i rozwiązań biznesowych. Zastanawiasz się, które z nich mogłyby zdać egzamin w Twojej firmie? Diagnoza logistyczna przedsiębiorstwa, która polega na wypełnieniu arkusza i przeprowadzeniu dogłębnego audytu, pozwala ocenić, na jakim etapie znajduje się aktualnie dojrzałość cyfrowa Twojej firmy i to, jakie standardy GS1 warto wdrożyć. Usługa ta ma charakter modułowy – każdy użytkownik może wybrać obszar, który najbardziej go interesuje. Z tego narzędzia dla biznesu mogą skorzystać wszystkie firmy i przedsiębiorstwa. Także te, które są już użytkownikami Systemu GS1. Cyfryzacja firmy w oparciu o diagnozę logistyczną usprawni proces przepływu informacji dotyczących materiałów, wyrobów i materiałów. Narzędzie to jest płatne, ale uczestnicy Systemu GS1 w Polsce mogą liczyć na dofinansowanie w wysokości 50%.

Korzyści z przeprowadzenia diagnozy logistycznej przedsiębiorstwa

Dlaczego diagnoza logistyczna jest aż tak ważna? Dzięki jej przeprowadzeniu otrzymasz kompleksową ocenę obecnego poziomu cyfryzacji swojej firmy oraz efektywności działań logistycznych, które są realizowane. Pozwoli Ci to zdefiniować to, jakie działania i standardy GS1 pozwolą zoptymalizować pracę w obszarach logistycznych.

Diagnoza logistyczna przedsiębiorstwa i inne narzędzia dla biznesu

Akademia Cyfryzacji GS1 Polska to platforma, dzięki której cyfryzacja firmy może być jeszcze łatwiejsza. Każdy przedstawiciel firmy lub przedsiębiorstwa może wypełnić tu arkusz samooceny dojrzałości cyfrowej oraz zdecydować się na diagnozę logistyczną. Wiele inspiracji znajdziesz również w zakładce sprawdzone narzędzia i usługi. Wszystkim użytkownikom naszego serwisu zapewniamy też dostęp do bogatej bazy wiedzy, w której każdy znajdzie odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące standardów GS1, ale też inne inspirujące materiały. Diagnoza logistyczna pozwoli ustalić, które z nich najlepiej wdrożyć w Twoim przedsiębiorstwie. Innymi przydatnymi narzędziami usprawniającymi cyfryzację firmy jest możliwość wzięcia udziału w szkoleniach. Prowadzący je praktycy wskazują, jaką drogę najlepiej obrać, by móc liczyć na rozwój Twojej firmy.

Jeśli obawiasz się, że proces transformacji cyfrowej jest kosztowny, możesz skorzystać z dofinansowań. Duże projekty mogą uzyskać dotacje na cyfryzację firmy. W ten sposób firma szybko się rozwinie, co pozwoli na wprowadzenie kolejnych standardów GS1.

Więcej informacji dostępnych dla zarejestrowanych użytkowników

Zarejestruj się