Zdjęcia produktowe

11 listopada 2021

WMS;produkt

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem rozwiązań, które mogą Państwu pomóc w cyfryzacji firmy – są to na przykład oprogramowania do tworzenia zdjęć produktowych.


Sprawdzone narzędzia

Aplikacja Picture It!

Umożliwia robienie zdjęć, usuwanie tła oraz przycinanie i edycję zdjęć produktowych. Ponieważ na etapie opracowywania produktu zdjęcia zwykle nie są jeszcze dostępne, GS1 Picture It! umożliwia dodawanie obrazu później. Obowiązkowe jest wykonanie najpierw zdjęcia kodu kreskowego na produkcie, a następnie zdjęcia frontu produktu lub jego opakowania. Aplikacja nie przechowuje żadnych danych osobowych.


Zdjęcia produktowe

Firma Publicis Commerce pomaga w tworzeniu zdjęć produktów tak, aby spełniały wytyczne standardów GS1. Usługa jest większa i obejmuje tworzenie materiałów dla obsługi e-commerce, natomiast jednym z produktów w ramach tej usługi jest tworzenie zdjęć primary, secondary image i MRHI, czyli zdjęcia na potrzeby poprawnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych.


Podobne artykuły

Etykiety logistyczne

Dzięki etykietom logistycznym, drukowanym za pomocą danego oprogramowania,  użytkownik może dokładnie śledzić przepływ towarów na oznakowanych nośnikach (paletach). Zastosowanie standardu GS1 do oznakowania opakowań i nośników znacząco upraszcza realizację procesów…

Zarejestruj się i dołącz do ponad 500 członków naszej społeczności i otrzymaj:

  • Specjalistyczną wiedzę i sprawdzone informacje dotycznące tematu cyfrowej transformacji
  • Szkolenia e-learningowe poświęcone digitalizacji łańcucha dostaw
  • Dostęp do sprawdzonych rozwiązań certyfikowanych partnerów

Jeśli potrzebujesz pomocy z rejestracją Skontaktuj się z nami
Masz już konto? Zaloguj się

Komentarze