Systemy do elektronicznej wymiany dokumentów handlowych – EDI

12 listopada 2021

Business,Cloud,

Zastosowanie systemów EDI – możliwe zastosowania

W ramach Akademii Cyfryzacji GS1 Polska staramy się zaproponować sprawdzone narzędzia i usługi, dzięki którym możliwa jest cyfryzacja firmy. Sugerujemy m.in. zastosowanie systemu EDI. W ramach jego funkcjonowania możesz zdecydować się na takie produkty jak:
– komunikacja EDI (Edison S.A.)
– SAFE, czy system Archiwizacji Faktur Elektronicznych
– Comarch EDI
– DiCentral Managed Service
– Infinite EDI


Comarch EDI – zaawansowany, oparty na chmurze obliczeniowej system służący do szybkiej i niezawodnej wymiany danych z partnerami biznesowymi i klientami.

W pełni zgodny z najnowszymi regulacjami prawnymi – w tym z wymogami dot. Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) – jest on narzędziem wykorzystywanym przez dziesiątki tysięcy firm na całym świecie do wysyłania, odbierania i przekonwertowywania wielu rodzajów dokumentów elektronicznych (w tym faktur ustrukturyzowanych).

System Comarch EDI pozwala znacznie obniżyć koszty operacyjne związane z zarządzaniem danymi biznesowymi (nawet do 83%), jak również zredukować ilość pracy administracyjnej o ponad 50%.

Oferuje pełne wsparcie w optymalizacji działań prowadzonych w całym łańcuchu dostaw, obejmujące m.in. wymianę danych, e-fakturowanie, czy stały dostęp do prowadzonych operacji logistycznych.


Editel S.A.

Wprowadzając elektroniczną wymianę danych – m.in. w zakresie zamówień, faktur, dokumentów logistycznych – zapewniasz sprawny przebieg procesów biznesowych. Bez względu na skalę działania, komunikacja EDI sprawdza się w każdej firmie. Pełna kontrola zachodzących procesów bezpośrednio wspiera efektywność firmy, a w konsekwencji realizację przyjętych celów strategicznych.


DiCentral Managed Services

Oprogramowanie EDI w ramach rozwiązania EDI oferuje funkcjonalności i aplikacje niezbędne do analizy i konwersji komunikatów EDI z innych systemów i udostępnienia ich obu stronom.


Infinite EDI

To bezpieczna platforma dla biznesu. W prosty i nowoczesny sposób umożliwia komunikację w łańcuchu dostaw. To rozwiązanie od ponad 18 lat wspiera tysiące firm oraz zapewnia płynną i szybką transmisję danych z partnerami biznesowymi na całym świecie.


Platforma Integracji Danych DiCentral

Rozwiązanie wspierające integrację danych opartych o standardy wymiany danych EDI. Pomaga łatwo przekazywać dane klientom, czyli sieciom handlowym i łatwo łączy się z platformami e-commerce i market place.


Podobne artykuły

Etykiety logistyczne

Dzięki etykietom logistycznym, drukowanym za pomocą danego oprogramowania,  użytkownik może dokładnie śledzić przepływ towarów na oznakowanych nośnikach (paletach). Zastosowanie standardu GS1 do oznakowania opakowań i nośników znacząco upraszcza realizację procesów…

Zarejestruj się i dołącz do ponad 500 członków naszej społeczności i otrzymaj:

  • Specjalistyczną wiedzę i sprawdzone informacje dotycznące tematu cyfrowej transformacji
  • Szkolenia e-learningowe poświęcone digitalizacji łańcucha dostaw
  • Dostęp do sprawdzonych rozwiązań certyfikowanych partnerów

Jeśli potrzebujesz pomocy z rejestracją Skontaktuj się z nami
Masz już konto? Zaloguj się

Komentarze