Strona główna

Akademia Cyfryzacji GS1 Polska

Platforma dla praktyków cyfrowej transformacji

Co zyskasz dołączając do Akademii GS1 Polska?

Dołącz do Akademii Cyfryzacji GS1 Polska
– zapraszam Paweł Motyl

Każdy, kto wypełni ankietę diagnozującą dojrzałość cyfrową swojej firmy, otrzyma egzemplarz książki Pawła Motyla pt. ,,Świat Schrödingera. Kronika nieprzewidywalnej przyszłości”


Świat Schrödingera to niepokojąca, choć jednocześnie inspirująca podróż poprzez rzeczywistość, w której znajdziemy się już za chwilę. Jest to także bardzo praktyczna, pełna studiów przypadku, recepta na to, jak zwyciężać w nawet najbardziej niesprzyjających okolicznościach.


Aktualności

O GS1

GS1 to międzynarodowa organizacja not-for-profit, działająca w 115 krajach, która rozwija i wdraża globalne standardy identyfikacyjne i komunikacyjne, z których najbardziej znanym jest kod kreskowy na produktach.

Przez wiele lat w GS1 Polska koncentrowaliśmy się na sprzedaży offline, pomagając firmom usprawniać ich procesy logistyczne. Dziś, gdy każda firma przenosi część swojej działalności do sieci, naszymi działaniami wspieramy również handel online. Współpracujemy z takimi firmami jak Google, Amazon, eBay czy Allegro.

Materiały i treści zamieszczone na stronie Akademii Cyfryzacji GS1 Polska powstały dzięki kooperacji z naszymi parterami biznesowymi. Jeśli chcesz podzielić się swoim know-how z zakresu digitalizacji procesów lub zasilić naszą bibliotekę materiałami lub wiedzą z tego zakresu, zapraszamy do współpracy.


DOŁĄCZ DO AKADEMII CYFRYZACJI GS1 POLSKA JUŻ DZIŚ
I ZYSKAJ ZNIŻKĘ NA PRENUMERATĘ MAGAZYNU
FORBES!


Darmowy dostęp do kompletu materiałów