Aktualności  »  Dwaj liderzy w zarządzaniu magazynem zdobywają certyfikaty “Zgodny z GS1”

Dwaj liderzy w zarządzaniu magazynem zdobywają certyfikaty “Zgodny z GS1”

17 października 2023

Mamy przyjemność ogłosić, że dwie renomowane firmy w branży zarządzania magazynem, IBCS oraz AG Consult, odniosły niedawny sukces, zdobywając certyfikaty “Zgodny z GS1” dla swojego oprogramowania do zarządzania magazynem. Te certyfikaty stanowią potwierdzenie ich zobowiązania do dostarczania najwyższej jakości rozwiązań wspierających efektywną logistykę i zarządzanie magazynem.

IBCS – WMS ibcsTiger v.4

IBCS, znana firma specjalizująca się w rozwiązaniach dla logistyki i zarządzania magazynem, zdobyła certyfikat “Zgodny z GS1” dla swojego produktu o nazwie “WMS ibcsTiger v.4”. To zaawansowane oprogramowanie do zarządzania magazynem, które pomaga firmom optymalizować procesy składowania, śledzenia zapasów oraz zarządzania zamówieniami. Dzięki temu certyfikatowi, IBCS potwierdza swoją zgodność z międzynarodowymi standardami GS1, co przekłada się na jeszcze większe zaufanie klientów.

AG Consult – WMS K.Motion Warehouse Edge

AG Consult, to inna wiodąca firma w dziedzinie zarządzania magazynem, którą również doceniło GS1, zdobywając certyfikat “Zgodny z GS1” dla swojego rozwiązania “WMS K.Motion Warehouse Edge”. To innowacyjne oprogramowanie, które umożliwia firmom efektywne zarządzanie operacjami magazynowymi, zapewniając dokładność i szybkość w obszarze identyfikacji i śledzenia produktów. Ten prestiżowy certyfikat potwierdza, że AG Consult jest zaangażowane w dostarczanie rozwiązań zgodnych z globalnymi standardami GS1, co jest kluczowe dla klientów działających w międzynarodowym środowisku biznesowym.

Zdobywanie certyfikatów “Zgodny z GS1” przez IBCS i AGConsult to dowód na ich zaawansowane podejście do branży zarządzania magazynem oraz na ich gotowość do sprostania najwyższym standardom jakościowym. Gratulujemy obu firmom tych znaczących osiągnięć!

Jeśli jesteś zainteresowany bliższym zapoznaniem się z oprogramowaniem “WMS ibcsTiger v.4” od IBCS lub “WMS K.Motion Warehouse Edge” od AG Consult, zachęcamy do skontaktowania się z nimi za pośrednictwem Katalogu Dostawców https://gs1pl.org/narzedzia/katalog-partnerow/

Zarejestruj się i dołącz do ponad 500 członków naszej społeczności i otrzymaj:

  • Specjalistyczną wiedzę i sprawdzone informacje dotyczące tematu cyfrowej transformacji
  • Szkolenia e-learningowe poświęcone digitalizacji łańcucha dostaw
  • Dostęp do sprawdzonych rozwiązań certyfikowanych partnerów

Jeśli potrzebujesz pomocy z rejestracją Skontaktuj się z nami
Masz już konto? Zaloguj się