Systemy do zarządzania magazynem – WMS

24 marca 2022

unsplash_xjxwbfso2f0

ExpertWMS®

Zaawansowane, kompleksowe rozwiązanie WMS z projektowym podejściem do wdrożenia i zarządzania magazynem, dla dużych przedsiębiorstw. Dostępne w wersji Standard i Enterprise.


ExpertWMS® 3PL

Rozwiązanie dla operatorów logistycznych, predefiniowane obszary funkcjonalne Paleta, Karton z obsługą e-commerce, zarządzanie wielofirmowością, dedykowany moduł do rozliczeń z Klientami.


ExpertWMS® Smart

Gotowe rozwiązanie WMS do szybkiego wdrożenia, zestaw kilkudziesięciu predefiniowanych procesów logistycznych, dla małych i średnich przedsiębiorstw.


ibcsTiger

System zaprojektowany specjalnie do zarządzania ruchem i przechowywaniem towarów w magazynach wyrobów gotowych, surowców oraz centrach dystrybucyjnych.


OPTIpromag® 

Nowoczesny system do zarządzania magazynem i śledzenia produkcji, pozwala kontrolować planowanie zdarzeń produkcyjnych i logistycznych w trybie on-line, umożliwia tworzenie zaawansowanych raportów wydajności pracy w całym łańcuchu dostaw.


TeneumX WMS

Inteligentny system WMS, wyposażony w automatyczne reguły zarządzania i algorytmy oraz zintegrowany z ERP, CRM i BOK.


System Dature firmy Smartstock

To system wykorzystujący sztuczną inteligencję do prognozowania i optymalizacji zapasów. Wykorzystuje identyfikator GTIN do identyfikacji produktów w wyliczonych prognozach popytu i rekomendacjach zatowarowania. System udostępnia informacje o aktualnym i przyszłym poziomie zapasów dla poszczególnych produktów jednoznacznie interpretowalnych przez obu partnerów dzięki identyfikacji GTIN.


Podobne artykuły

Etykiety logistyczne

Dzięki etykietom logistycznym, drukowanym za pomocą danego oprogramowania,  użytkownik może dokładnie śledzić przepływ towarów na oznakowanych nośnikach (paletach). Zastosowanie standardu GS1 do oznakowania opakowań i nośników znacząco upraszcza realizację procesów…

Zarejestruj się i dołącz do ponad 500 członków naszej społeczności i otrzymaj:

  • Specjalistyczną wiedzę i sprawdzone informacje dotycznące tematu cyfrowej transformacji
  • Szkolenia e-learningowe poświęcone digitalizacji łańcucha dostaw
  • Dostęp do sprawdzonych rozwiązań certyfikowanych partnerów

Jeśli potrzebujesz pomocy z rejestracją Skontaktuj się z nami
Masz już konto? Zaloguj się

Komentarze