Dane o zdarzeniach i RFID


EPCIS stanowi most łączący świat fizycznych zdarzeń z systemami informacji gospodarczej. Odpowiada na cztery istotne pytania dotyczące dowolnego produktu z identyfikatorem GS1: co, gdzie, kiedy i dlaczego?

Tagi RFID

Tagi RFID, to chipy RFID przechowujące i wysyłające dane za pomocą fal radiowych. Tagi RFID występują w różnych postaciach w zależności od zastosowania.


Checkpoint – jest jedynym dostawcą w branży Retail oferującym kompletne rozwiązanie RFID począwszy od producenta skończywszy na salonie sprzedaży. Największy na świecie projektant i producent etykiet oraz tagów RFID, sprzętu dla centrów dystrybucyjnych i sklepów, oprogramowania i kompetencji w skutecznym wdrażaniu.


Talking Things nasz Partner, który jest producentem, projektantem i konwerterem tagów RFID i NFC oraz dostawcą urządzeń i oprogramowania do rozwiązań RFID i NFC, wykorzystuje do swoich tagów radiowych układ scalony UCODE 8 firmy NXP, który posiada układ scalony certyfikowany przez EPCglobal (społeczność testująca produkty sprzętowe EPC / RFID) .


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.