Baza wiedzy  »  Cyfrowe magazyny, Cyfryzacja łańcucha dostaw,   »  Podcast: Audyt logistyczny nie taki straszny jak go malują

Podcast: Audyt logistyczny nie taki straszny jak go malują

04 grudnia 2023

Polski e-handel

Zapraszamy na kolejny odcinek nasze autorskiej serii “Kreatywnie o Digitalizacji”.

O czym tym razem?

Współczesne procesy logistyczne coraz częściej opierają się na technologiach informatycznych i rozwiązaniach cyfrowych, które pozwalają na lepsze zarządzanie, monitorowanie oraz optymalizację łańcucha dostaw. Dlatego ocena stopnia digitalizacji może być istotną częścią audytu logistycznego. Podczas audytu logistycznego oceniany jest stopień, w jakim firma wykorzystuje technologie informatyczne i narzędzia cyfrowe w różnych obszarach logistyki, takich jak zarządzanie magazynem, monitorowanie i śledzenie przesyłek czy planowanie tras dostaw.

Dzięki temu można optymalizować istniejące procesy i dostosować firmę do szybko zmieniającego się środowiska biznesowego, w którym cyfryzacja ma coraz większe znaczenie.

Na jakie pytania opowiemy?

Jak przebiega audyt logistyczny? Jak skutecznie wdrażać WMS (Warehouse management software), czyli oprogramowanie zarządzające magazynem? Jak budować zespoły, które skutecznie wdrożą rozwiązania cyfrowe? Gościem Tomasza Sączka jest Piotr Susz – właściciel i główny konsultant logistyczny firmy Locura.


© 2023 Spotify AB

Podobne artykuły

Zarejestruj się i dołącz do ponad 500 członków naszej społeczności i otrzymaj:

  • Specjalistyczną wiedzę i sprawdzone informacje dotyczące tematu cyfrowej transformacji
  • Szkolenia e-learningowe poświęcone digitalizacji łańcucha dostaw
  • Dostęp do sprawdzonych rozwiązań certyfikowanych partnerów

Jeśli potrzebujesz pomocy z rejestracją Skontaktuj się z nami
Masz już konto? Zaloguj się