okokok-1

Inne narzędzia

Tagi radiowe RFID – nasz Partner, firma Talkin Things, która jest producentem, projektantem i konwerterem tagów RFID i NFC oraz dostawcą urządzeń i oprogramowania do rozwiązań RFID i NFC, wykorzystuje do swoich tagów radiowych układ scalony UCODE 8 firmy NXP, który posiada układ scalony certyfikowany przez EPCglobal (społeczność testująca produkty sprzętowe EPC / RFID)


Zdjęcia produktowe – Firma Publicis Commerce pomaga w tworzeniu zdjęć produktów tak, aby spełniały wytyczne standardów GS1. Usługa jest większa i obejmuje tworzenie materiałów dla obsługi e-commerce, natomiast jednym z produktów w ramach tej usługi jest tworzenie zdjęć primary, secondary image i MRHI, czyli zdjęcia na potrzeby poprawnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych.


Etykiety logistyczne

Dzięki etykietom logistycznym, drukowanym za pomocą danego oprogramowania,  użytkownik może dokładnie śledzić przepływ towarów na oznakowanych nośnikach (paletach). Zastosowanie standardu GS1 do oznakowania opakowań i nośników znacząco upraszcza realizację procesów logistycznych i rejestrację danych, na każdym etapie łańcucha dostaw.


HIT etykieta paletowa – to oprogramowanie usprawniające wydruk etykiet logistycznych zgodnych ze standardem GS1. Program skierowany jest do firm, które muszą spełnić wymagania odbiorców w zakresie ewidencji wysyłek paletowych oznakowanymi w standardzie GS1-128.


ibcsLabel – Znajduje zastosowanie w firmach produkcyjnych dostarczających towary dla odbiorców wymagających stosowania standardu GS1. Dzięki ibcsLabel można szybko zaimplementować zastosowanie standardu i spełnić wszystkie wymagania odbiorcy.


LogOne – oprogramowanie do projektowania, wydruku oraz archiwizacji etykiet logistycznych i handlowych zgodnych ze standardami GS1.


EtLog – jest narzędziem do generowania i wydruku etykiet zgodnych ze standardami GS1. O zawartości etykiety decyduje szablon, w którym zawarta jest szczegółowa informacja o tym, gdzie i co ma się znaleźć na etykiecie.


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *