Etykiety logistyczne

14 marca 2023

wz

Dzięki etykietom logistycznym, drukowanym za pomocą danego oprogramowania,  użytkownik może dokładnie śledzić przepływ towarów na oznakowanych nośnikach (paletach). Zastosowanie standardu GS1 do oznakowania opakowań i nośników znacząco upraszcza realizację procesów logistycznych i rejestrację danych, na każdym etapie łańcucha dostaw.


HIT etykieta paletowa

To oprogramowanie usprawniające wydruk etykiet logistycznych zgodnych ze standardem GS1. Program skierowany jest do firm, które muszą spełnić wymagania odbiorców w zakresie ewidencji wysyłek paletowych oznakowanymi w standardzie GS1-128.


ibcsLabel

Znajduje zastosowanie w firmach produkcyjnych dostarczających towary dla odbiorców wymagających stosowania standardu GS1. Dzięki ibcsLabel można szybko zaimplementować zastosowanie standardu i spełnić wszystkie wymagania odbiorcy.


LogOne 

Oprogramowanie do projektowania, wydruku oraz archiwizacji etykiet logistycznych i handlowych zgodnych ze standardami GS1.


EtLog

Jest narzędziem do generowania i wydruku etykiet zgodnych ze standardami GS1. O zawartości etykiety decyduje szablon, w którym zawarta jest szczegółowa informacja o tym, gdzie i co ma się znaleźć na etykiecie.


Podobne artykuły

Zarejestruj się i dołącz do ponad 500 członków naszej społeczności i otrzymaj:

  • Specjalistyczną wiedzę i sprawdzone informacje dotycznące tematu cyfrowej transformacji
  • Szkolenia e-learningowe poświęcone digitalizacji łańcucha dostaw
  • Dostęp do sprawdzonych rozwiązań certyfikowanych partnerów

Jeśli potrzebujesz pomocy z rejestracją Skontaktuj się z nami
Masz już konto? Zaloguj się