Baza wiedzy  »  Cyfrowe dokumenty  »  Podcast: Mniej papieru, więcej wydajności

Podcast: Mniej papieru, więcej wydajności

24 sierpnia 2022 (Last updated: 20 września 2023)

cyfrowe dokumenty

Logistyka to branża wybitnie nastawiona na wydajność. Niecierpliwi klienci nie chcą tygodniami czekać na przesyłkę, a błędy w dostawach są nie tylko kosztowne, ale i frustrujące dla odbiorców. Dlatego tak ważna jest digitalizacja procesów i wdrażanie systemów, które nie tylko wyeliminują pomyłki, ale też maksymalnie zautomatyzują działania pracowników i zwiększą konkurencyjność firmy.

O tym, jakie działania pozwalają na wdrożenie tych rozwiązań i jak sprawnie poruszać się pomiędzy „czarnymi łabędziami”, rozmawiają w studiu Voice House prowadzący podcast Tomasz Sączek i jego gość — Adam Majchrzak, dyrektor w Savills Industrial Services Hub, przez 28 lat związany z logistyką, a od stycznia 2022 roku z rynkiem nieruchomości magazynowych i przemysłowych.

Proszę zaakceptować pliki cookies z kategorii statystyki, marketing aby uzyskać dostęp do tego materiału.

Podobne artykuły

array(6) { ["post_type"]=> string(11) "baza_wiedzy" ["post__not_in"]=> array(1) { [0]=> int(3813) } ["orderby"]=> string(4) "rand" ["order"]=> string(3) "ASC" ["ignore_sticky_posts"]=> bool(true) ["tax_query"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["taxonomy"]=> string(18) "kategorie_artykulu" ["field"]=> string(7) "term_id" ["terms"]=> array(1) { [0]=> int(112) } } } }

Zarejestruj się i dołącz do ponad 500 członków naszej społeczności i otrzymaj:

  • Specjalistyczną wiedzę i sprawdzone informacje dotyczące tematu cyfrowej transformacji
  • Szkolenia e-learningowe poświęcone digitalizacji łańcucha dostaw
  • Dostęp do sprawdzonych rozwiązań certyfikowanych partnerów

Jeśli potrzebujesz pomocy z rejestracją Skontaktuj się z nami
Masz już konto? Zaloguj się

Komentarze